Hör av dig!

Nå oss enkelt och ställ dina förfrågningar – vi vill gärna höra från dig!

Kontaktuppgifter efter verksamhet:

Arctic Road AB – Norrbotten
David Engrund +46-70-397 42 99 david@arcticroad.se
Jonny Wanhatalo +46-70-246 82 80 jonny@arcticroad.se
Ola Kauppi +46-70-625 75 27 arctic.road@live.se
Arctic Road AB – Södermanland/Uppland
Tony Hansén +46-70-729 92 65 tony@arcticroad.se
Carl Linde Nordqvist
(KMA-kvalitets- & miljöansvarig)
+46-70-355 68 88 carl@arcticroad.se
Skog/Skogsförvaltning
Arto Hiltunen +46-70-264 93 93 skogsarto@gmail.com
Arctic Vulk & Montage AB
Jan Fors +46-72-237 16 70
Per Tapani +46-70-675 84 18 pelle@avmab.se

per@arcticroad.se

E-bostäder Juno AB
Box 9, 980 62 Junosuando (Akavägen 3)
Emilia Engrund +46-70-397 00 72 emilia@arcticroad.se
Susanne Johansson +46-70-668 97 74 susanne@arcticroad.se
Lundby Säteri AB, Eskilstuna
635 18 Husby-Rekarne
David Engrund +46-70-397 42 99 david@arcticroad.se
Linda Engrund
(Fastigheter, bostäder och stall)
+46-70-562 61 99 linda@arcticroad.se
Stora Söderby Gård (Lundby Säteri AB & Arctic Road AB)
Stora Söderby 501, 195 93 Märsta
Tony Hansén
(Schaktmassor & jord)
+46-70-729 92 65 tony@arcticroad.se
Carl Linde Nordqvist
(KMA-kvalitets- & miljöansvarig)
+46-70-355 68 88 carl@arcticroad.se
Linda Engrund
(vinteruppställningsplats och sommarparkering för
bil, båt, husbil, husvagn, samt uthyrning av bostäder)
+46-70-562 61 99 linda@arcticroad.se
Kontakta oss – Arctic Road AB