Hör av dig!

Nå oss enkelt och ställ dina förfrågningar – vi vill gärna höra från dig!

Kontaktuppgifter efter verksamhet:

Arctic Road AB
Namn Telefon Epost
Kontor/ ekonomi +46 978- 303 00 info@arcticroad.se
David Engrund +46 70-397 42 99 david@arcticroad.se
Ola Kauppi +46 70-625 75 27 ola@arcticroad.se
Pavol Gonda +46 73-073 61 57 pavol@arcticroad.se
Namn Telefon Epost
Arto Hiltunen +46 70-264 93 93 skogsarto@gmail.com
Namn Telefon Epost
Carl Linde Nordqvist

(KMA)

+46 70 355 68 88 carl@arcticroad.se
Tony Hansén +46 70 729 92 65 tony@arcticroad.se
Namn Telefon Epost
Peter Olingemar +46 70- 376 88 19 peter@arcticroad.se
Arctic Vulk & Montage AB
Namn Telefon Epost
Per Tapani +46 70-675 84 18 per@arcticroad.se
Pavol Gonda  +46 73-073 61 57 Pavol@arcticroad.se
Jan Fors +46-70-675 84 18
E-bostad Juno AB
Namn Telefon Epost
Emilia Engrund +46 70-397 00 72 emilia@arcticroad.se
Susanne Johansson +46-70-668 97 74 susanne@arcticroad.se
Kontoret +46-70-668 97 74 / +46 978-303 00 info@arcticroad.se
Lundby Säteri AB
Namn Telefon Epost
Linda Engrund +46-70-562 61 99 linda@arcticroad.se
Namn Telefon Epost
Linda Engrund +46-70-562 61 99 linda@arcticroad.se
Carl Linde Nordqvist +46 70 355 68 88 carl@arcticroad.se
Tony Hansén +46 70 729 92 65 tony@arcticroad.se
Kontakta oss – Arctic Road AB